Ünlü şarkıcı bir yıl arayla iki kardeşini kaybetti

Backstreet Boys ile şöhret kapılarını aralayan ünlü şarkıcı Nick Carter, bir süredir ailesindeki kayıplarla zor zamanlar geçiriyor. Kasım 2022’de kardeşi Aaron Carter’ı kaybeden Nick Carte, bir yıl sonra Aralık 2023’te de kız kardeşi Bobbie Jean Carter’ı kaybetti.

Kendisinin ve Bobbie Jean’in dışarıda oynarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Carter, Instagram’da şöyle yazdı: “Ailemin yıllar içinde katlandığı kaybı tamamen sindirmek bir ömür alabilir; en son olarak da kız kardeşimiz Bobbie Jean’in ani vefatıyla kalbim kırıldı. Tüm sevginiz ve nazik sözleriniz için teşekkür ederim. Hayatın değerli, geçici olduğunu ve sevdiklerimizle geçirdiğimiz zamanın kıymetini bilmemiz gerektiğini bir kez daha hatırladık. Sonunda Tanrı’yla barışık olduğunu biliyorum. Seni seviyorum BJ”

Nick, Aaron ve Bobbie Jean’in annesi Jane Carter, üzücü haberi ilk olarak 23 Aralık Cumartesi günü doğruladı: “Kızım Bobbie Jean’in ani ölümünü öğrendiğim için şoktayım ve bunun üçüncü kez gerçekleşmesinin korkunç gerçekliğini sindirmek için zamana ihtiyacım olacak. Açıkça düşünebildiğimde daha kapsamlı bir açıklama yayınlayacağım; ama o zamana kadar özel olarak yas tutmayı tercih ederim.”

Jane Carter, kaybını torunlarının kaybıyla kıyaslayamayacağını belirterek şunları ekledi: “Bir ebeveyn, çocuğunun kaybını ne kadar derinden hissederse hissetsin, küçük bir çocuğun ebeveyninin kaybından duyduğu acı çok daha büyük olmalı. Bu nedenle, daha önce babasını kaybeden ve şimdi de annesiz kalan sekiz yaşındaki değerli torunum Bella için dua etmenizi rica ediyorum.”

41 yaşında hayatını kaybeden Bobbie Jean’in ölüm nedeni ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Angel Carter da geçen ay Instagram’da kız kardeşinin kaybından sonra hayatın adil olmadığını yazmıştı: “Travma, acı ve ıstırabın yükünü taşımak yerine masumiyeti deneyimlemek çocuklar için inanılmaz derecede önemli, özellikle de bu kadar genç yaşta. Neden Leslie, Aaron ve şimdi senin bu duruma düştüğünüzü biliyorum. Çocukluğumuzda yaşadığımız o acıyı paylaşıyorum ve daha iyi bir yaşam fırsatına sahip olamadığınız için üzgünüm.”

Nick Carter, Geçen yıl da kardeşi Aaron Carter’ı kaybetmişti.

Bobbie Jean hayatını çoğunlukla halkın gözünden uzakta yaşadı ama ailesinin 2006’daki realite şovu “House of Carters”ta yer almıştı. Haziran ayında ise bir hırsızlık olayına karışıp tutuklanmasının ardından manşetlere çıkmıştı.

Bobbie Jean’in ölümünden önce Carter Ailesi, Aaron’ın ve 2021 yılında da 25 yaşındaki Leslie Carter’ın ölümüyle sarsılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir