Rıza Çalımbay’dan Açıklama Geldi: Maç günü karar vereceğiz

Trendyol Süper Lig’de Beşiktaş, hafta sonu derbide Fenerbahçe’yi ağırlayacak. Derbinin hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ta teknik direktör Rıza Çalımbay, siyah-beyazlıların bugünkü antrenmanı öncesinde açıklamalarda bulundu.

“GERÇEKTEN ÇOK MUTLU OLDUM”

Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar’la birlikte iyi işler yapacaklarını söyleyen Çalımbay, “Öncellikle çok mutlu oldum. Üçümüzün bir araya gelmesi çok güzel. Birlik ve beraberlikle çok güzel şeyler yapacağız. Gerçekten çok mutlu oldum. Hep beraber en iyisini yapmaya çalışacağız.” dedi.

Sakatlığı bulunan isimlerle ilgiliyse Çalımbay, “Kararı doktor verecek. Şu anda Rosier ve Masuaku antrenmana çıkmıyor. Daha belli değil.” açıklamasında bulundu.

“BU MAÇI KAZANMAK GEREKİYOR”

Rıza Çalımbay, Fenerbahçe maçını kazanmak istediklerini belirterek, “Durumumuz iyi. Maçı bekliyoruz. Taraftar ve camia için önemli bir maça çıkacağız. Mutlaka kazanmamız gerekiyor. Yukarıyı yakalamak istiyorsak bu maçı kazanmak gerekiyor. Taraftarlarımıza güveniyorum. Hep destek oldular bize. Sakatlık bir bahane değil. Bizim bu maçı mutlaka kazanmamız lazım.” dedi.

Rıza Çalımbay sözlerini şöyle tamamladı, “Baily ve Ghezzal’ın durumuna bakıyoruz. Antrenmana çıkalı 2 gün oldu. Maç günü karar vereceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx