Jenna Jameson, kız arkadaşıyla evlendi

Bir dönemin cinsel içerikli filmlerinde rol alan Jenna Jameson, nihayet mutluluğu bulmuş gibi görünüyor. Jameson, kız arkadaşı Jessi Lawless ile evlendi.

Jameson People’a verdiği röportajda, “Gerçekten her zaman birlikte olmam gereken kişiyi buldum” dedi.

Jameson ve Lawless’ın evlendikleri şapel, Jameson’ın ebeveynlerinin evlendiği şapel olduğu için de çift için ayrı bir öneme sahip. Soyadını yasal olarak Jessi’nin soyadını alacak şekilde değiştirmeyi planladığını söyleyen Jameson, gelecekte daha büyük bir düğün yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Jameson, röportajda samimi açıklamalarda da bulundu: “Neden erkeklerle çıktığımı veya evlendiğimi kafamda gözden geçirmeye çalışıyorum ve bunu söylemek bencilce ve kötü ama sanırım benim itici gücüm çocuklardı. Ve şimdi kendimi gerçekten bulduğuma göre, içimde hissettiğim her şeyi kabul ediyorum.”

İkili ilk olarak TikTok’ta tanıştı. Üç çocuğu olan Jameson, kendisine aşık olduğu için Lawless’ın TikTok sayfasını bulmuş ve onun paylaşımlarına yorum yapmaya başlamış.

Jessi Lawless’ın TikTok’ta 1,5 milyondan fazla takipçisi var. Ancak, tanıştıklarından Lawless’ın o sırada bir sevgilisi olduğu için Jameson ile hemen görüşmedi. İlişkisi bitince, Ocak 2023’te Jameson ile birlikte olmaya başladı.

Jameson, “İstediğimi elde edeceğimi biliyordum. Buna değdi. Ben zorluklar söz konusu olduğunda çok azimliyim, bu yüzden sadece beklemem gerektiğini biliyordum. Ve o da döndü’ diye açıkladı bu süreci.

Jessi Lawless ise Jameson’ı tanıdığı en güçlü insan olarak niteliyor ve onunlayken kendisini evinde gibi hissettiğini söylüyor:

“Onun yanında olduğum an, bu kadında bir şeyler var, sahip olduğu enerjiyi tarif edecek kelimeler yok. Bu kadın benim için yaratılmış. Onunla ilgili her şey ev gibi hissettirdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx