Didem Soydan’ın Takipçisi ile Arasında Geçen Diyalog Görenleri Dumur Etti!

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Didem Soydan, zaman zaman paylaştığı iddialı pozlarıyla gündemden düşmüyor. Kendisine yapılan yorumların çoğunu okuyan Soydan, bu yorumlara cevap vermekten de hiç geri durmuyor biliyorsunuz ki. Geçtiğimiz günlerde yine bir takipçisinin yorumuna cevap veren Soydan, cevabıyla dikkat çekti. 

İşte detaylar ?

Didem Soydan, mankenlikteki başarısı, dobralığı ve güzelliği ile hepimizin yıllardır severek takip ettiği bir isim.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel manken, zaman zaman verdiği yürek hoplatan pozlarla magazin gündeminden hiç düşmüyor biliyorsunuz ki.

Didem Soydan’ın iddialı pozları kadar gündemden düşmeyen bir diğer konu da kendisine gelen yorumlar ve cevapları tartışmasız.

Ünlü model kendisine yapılan birçok yorumu okuyarak eleştiri dolu olanlara hiç acımadan veriyor cevabını. Bunun örneklerini daha önce defalarca gördük.

Didem Soydan, yine geleneği bozmayarak bir takipçisi tarafından kendisine yapılan yoruma görenleri şok edecek bir cevap verdi. Bu sefer yapılan yorum da verilen cevap da iyiydi.

İşte o yorum ve Didem Soydan’ın cevabı ?

Takipçisinin yorumuna “Dünyada toplamda 52 bine yakın hesap engelleyen tek isim olduğumu biliyorum” diyerek cevap veren Soydan, cevabıyla adeta dumur etti.

Güzel manken, kötü yorum yapan herkesi engelleyerek hesabını onlardan arındırmaya yemin etmiş gibi gözüküyor.

Siz Didem Soydan’ın cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir