C. Ronaldo Fenerbahçe’ye geliyor! Kırbaç cezası sonrası kesin kararı verdi!

Dünya futbolunun yetiştirdiği en yetenekli isimlerden biri olan Ronaldo sürpriz bir kararla Arabistan’a transfer olmuştu. Burada ufak bir servet alacak olan yıldız futbolcu, beklentileri önemli ölçüde karşılamayı başardı.

Son yaşanan olaylar Ronaldo’nun moralini ciddi anlamda bozdu. Bilindiği üzere yıldız topçunun geçtiğimiz günlerde basına yansıyan fotoğraflarında kadın bir sanatçının omzuna elini koyduğu görünmüştü. Bu herkese son derece normal gelebilir. Fakat Arabistan yarım adasında bu hareketin cezası belli. 99 kırbaç

Ronaldo’nun bu hareketi zina olarak değerlendirilince (Evet yanlış okumadınız “zina”) 99 kırbaç cezasına çarptırıldı.

C. Ronaldo Fenerbahçe’ye geliyor! Kırbaç cezası sonrası kesin kararı verdi!

Ronaldo’nun bu ceza sonrasında menajeri ile görüştüğü ve önümüzdeki dönemde şampiyonlar liginde oynayacak bir kulübe gitmek istediği iddia edildi. Menajerinin ise Ronaldo için en uygun kulübün Fenerbahçe olduğunu söylediği öğrenildi.

Zaten Arabistan transferi öncesinde de Ronaldo’nun ismi ciddi bir şekilde Fenerbahçe ile anılmıştı. Dolayısıyla Ronaldo’nun ara transfer döneminde ya da sezon sonunda Fenerbahçe’ye transferi bizleri çok fazla şaşırtmayacaktır.

Elbette Fenerbahçe, C. Ronaldo’ya Arabistan’daki imkanları sunamaz. Fakat Türkiye Arabistan’a göre çok daha modern bir ülke. Dolayısıyla pek çok açıdan Ronaldo’nun Türkiye’ye gelmek için haklı sebepleri var diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx