105 Çocuğu Olana Kadar Durmayacağını Söyleyen Kadın 3 Yıl İçinde 22 Biyolojik Çocuk Sahibi Oldu!

26 yaşındaki Kristina Özturk, 58 yaşındaki partneri Galip ile ailesini daha da genişletme hayali kuruyor ve en az 80 çocuk daha sahip olmayı hedefliyor. 2020 yılından bu yana zaten 22 bebek dünyaya getirdiler. Peki bu nasıl oldu. Detaylar için buyurun haberimize. ?

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/ar…

Kristina Özturk ve ailesi şu anda Gürcistan’da yaşıyor.

Milyoner eşi Galip ile Kristina şu ana dek 22 çocuğun ebeveyni oldular. Kristina, ilk çocuğunu 17 yaşında dünyaya getirdi. Toplam çocuk sayısının 21’i taşıyıcı anneler aracılığıyla dünyaya geldi. Kristina, ailesini hızla genişletme kararını bu şekilde verdi.

Şubat 2021’de Kristina, tam “105” çocuk sahibi olma kararı aldı.

Aynı zamanda birçok çocuğu aynı anda büyütme deneyimi hakkında da; ‘Sürekli çocuklarla birlikteyim, annelerin normalde yaptığı tüm işleri yapıyorum.’ dedi. Mart 2020’den Temmuz 2021’e kadar o ve Galip, taşıyıcı annelere yaklaşık 5 milyon tl ödedi. Ek olarak, yılda bir buçuk milyon tl tutarında 16 bakıcıya maaş veriyorlar.

Çocukların ikisi hariç hepsi 2020’de doğdu.

Kristina’nın en büyük çocuğu Victoria, önceki evliliğinden 2014 yılında doğdu ve ailenin en yeni üyesi Olivia, Ocak 2021’de doğdu.

Çocukları isimleri ise; üç yaşındaki Mustafa, Maryam, Ayrin, Alice, Hassan, Judy, Harper, Teresa, Hussein, Anna, Isabella, Ismail, Mehmet ve Ahmet ile iki yaşındaki Ali, Kristina, Alena, Sarah, Lokman ve Alparslan.

Çift, ailelerini daha da genişletmek istiyor ve 100’den fazla bebek sahibi olmak istiyorlar.

Ancak, başka bir taşıyıcı anne ile anlaşmayı düşünmeden önce bu planı, mevcut çocukları daha büyüyene kadar ertelemeye karar verdiler. Öte yandan, Kristina, kendisinin daha fazla çocuk doğurma ihtimalinin olmadığını söylüyor.

Kristina’nın çocuklarının neredeyse hepsi taşıyıcı annelerden.

Kristina, tüp bebek sürecinin vücudunu çok zorladığını ve tedavi gördüğü sırada hamile olmaya isteksizliğini ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx