Urfa’da yol tartışması: Ambulans sürücüsünün burnu kırıldı

Urfa’da, yeni doğan bir bebek naklini yapan ambulans sürücüsü Abdurahman Yandırıcı, seyir halindeki bir motosiklet şoförünü sıkıştırdığı argümanıyla önü kesildi. Motosiklet şoförünün tekme ve yumrukla saldırdığı ambulans sürücüsünün burnu kırıldı.

DHA’nın haberine nazaran, olay, öğlenden sonra Paşabağı Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, yeni doğan entübe bebek naklini yapan Abdurahman Yandırıcı, idaresindeki ambulansla Mehmet Akif İnan Hastanesi’ne gitmek için yola çıktı. Ağır trafik münasebetiyle zahmetle ilerleyen ambulans önünde gitmekte olan plakası öğrenilmeyen motosikletten korna çalarak yol istedi. Lakin motosiklet şoförü yol vermeyince ambulans hareket yaparak motosikleti geçti. Bu sırada motosiklet şoförü, kendisini trafikte tehlikeye düşürdüğü argümanıyla ambulansı takip ederek, önünü kesti.

Ambulans sürücüsü Yandırıcı, araçtan inerek motosiklet şoförü İbrahim Kenanoğlu ile tartıştı. Kısa müddette büyüyen tartışmada ambulans sürücüsünü tekme ve yumrukla darbeden Kenanoğlu, etraftakilerin ortaya girmesiyle engellendi. Sıhhat takımının yardım daveti üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Ambulanstaki hasta bebek, burnu kırılan ambulans sürücüsü tarafından hastaneye ulaştırıldı. Burnunda 3 kırık olduğu öğrenilen Abdurahman Yandırıcı, acil serviste müdahalesi yapılarak, darp raporu aldı.

Hastaneye gelen motosiklet şoförü İbrahim Kenanoğlu ise polis gruplarınca gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*