SHIB Merakla Beklenen 2 Büyük Haberi Duyurdu!

En büyük meme coin’lerden biri olan Shiba Inu (SHIB) ekosistemine yönelik yeni gelişmeler yaşandı. SHIB yakımını kullanıcılara duyurmaya adamış platform Shibburn, yeni bir uygulamayı piyasaya sürdüğünü açıkladı. Öte yandan Shibarium projesine dair yeni haberler geldi. İşte detaylar…

Unification, Shibarium’daki yenilikleri açıkladı

Unification, çok beklenen layer-2 Blockchain ağı Shibarium için yeni bir güncelleme yayınladı. L2 ağı Unification geliştiricileri tarafından yapılan bir duyuruya göre, Shibarium’un alfa ve genel test ağının 2022’nin 3. çeyreğinin sonunda, yani Eylül ayının sonunda; kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi planlanıyor.  Duyuruya göre, Shibarium’un halka açık beta test ağının ana odak noktası geliştirici ve yetkilendirme sektörü olacak.

Hamle, L2 Blockchain’i resmi olarak başlatıldıktan sonra Shiba Inu topluluğuna hizmet edecek sağlam bir ağ oluşturacak. Ek olarak, Shibarium’un halka açık beta test ağı, hataların tanımlanmasını ve düzeltilmesini sağlamak için açık test için daha geniş bir fırsat yaratacaktır. Böylece, layer-2 ağının uygun zamanda güvenli ve güvenli bir ana ağ başlatmasını sağlar.

Shibburn, yeni bir uygulamayı piyasaya sürdü

Tanınmış SHIB Burn izleme web sitesi Shibburn.com, resmi Shibburn Radio uygulamasını Alexa Skill, iOS ve Android’de başlatma planını duyurdu. Böylece, milyarlarca insan daha Shiba Inu Burn’e çok yakında katkıda bulunabilecek. Shibburn.com, en yeni müzikleri çalan yeni bir çevrimiçi radyo istasyonu olan Shibburn Radio adlı başka bir proje başlattı. Raporlara göre, Shibburn Radio aylık abonelikler veya yayında reklamlar yayınlayarak gelir elde edecek. Daha sonra, Topluluk liderliğindeki SHIB Burn girişimi, bu gelirleri Shiba Inu’yu yakmak için kullanacak. Ancak projenin net ve detaylı mali yapısı henüz ortaya çıkmadı.

SHIB Burn izleme web sitesinin sahipleri, yukarıda belirtilen platformlarda Shibburn uygulamasının başlatılmasının, Shiba Inu’nun daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı olacağına ve sonunda Shiba Inu Ekosistemine yeni para getirilmesine yardımcı olacağına inanıyor. Shibburn Radio, 75 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en yaygın kullanılan ses yayın platformu TuneIn’de zaten mevcut.

Shibburn.com, bir süredir en iyi kripto etkileyicileri arasında yer alıyor ve Shiba Inu Burn’ü destekleyen ilk projelerden biri. Web sitesi sahipleri, bir ayda 70 milyondan fazla aylık ziyaret ve 4 milyon ziyaretçi aldığını iddia ediyor. Her web sitesi ziyareti, SHIB’nin yakılmasına katkıda bulunmakta.

SHIB, yalnızca bir “meme coin” olmaktan çıkıyor

Shiba Inu’nun arkasındaki ekip, son aylarda “meme coin” unvanını parçalamak için önemli ilerleme kaydetti. Shiba Inu’nun bu amaçla yayınladığı projelerden bazıları NFT, metaverse’e odaklı.   Bu arada, Shibarium’un halka açık test ağı lansman tarihinin oldukça yakın olması, kripto para biriminin fiyatını etkilemedi. Şu anda SHIB, yüzde 1,5’lik bir düşüş ile 0.00001200 dolardan el değiştiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*