Paul Walker’ın kızı evlendi! Onu damada vaftiz babası Vin Diesel teslim etti

Paul Walker'ın kızı evlendi! Onu damada vaftiz babası Vin Diesel teslim etti
Paul Walker'ın kızı evlendi! Onu damada vaftiz babası Vin Diesel teslim etti

Paul walker’ın kızı Meadow, evlendi. O anlara paul Walker şahit olamasa da gözü arkada kalmadı. Çünkü kızını evlendirme görevini Hızlı ve Öfkeli’den rol arkadaşı Vin Diesel üstlendi.

2013’de trafik kazası yaparak hayatını kaybeden Paul Walker’ın kızı Meadow, sevgilisi Louis Thorton Allan’la sade bir düğünle evlendi. Onu damada teslim edense vaftiz babası Vin Diesel oldu. 22 yaşında evlenen Meadow Walker’ı düğününde yine Hızlı ve Öfkeli filminde oynayan Jordana Brewster da yalnız bırakmadı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler filmin hayranlarını duygulandırdı.

Hızlı ve Öfkeli’de rol alan ve Paul Walker’la yakın arkadaş olan Vin Diesel, Walker’ın kızının vaftiz babasıydı. Bu yüzden ikili arasında yakın bir dostluk var. Diesel, her babalar gününde onu ilk arayanın Meadow olduğunu söylemiş, onu kendi çocuklarından ayırmadığını açıklamıştı.

Başarılı aktör Paul Walker 40 yaşında trafik kazasında hayata veda etmişti. Arabasıyla trafik kazası yapmış, kaza anında çıkan yangında hayatını kaybetmişti. Olay “Hızlı ve Öfkeli” serisinin hayranlarını yasa boğmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*