Okan Buruk’tan Galatasaray açıklaması: Gerçek vakit geldi

Galatasaray’da 11 Haziran’da yapılacak seçim sonrası İspanyol çalıştırıcı Domenec Torrent ile yolların ayrılması bekleniyor. Sarı-Kırmızılı ekibin gündemindeki teknik direktörlerden Okan Buruk konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Başakşehir’de şampiyonluk yaşayan ve bir sonraki dönemin ortasında vazifesinden ayrılan Okan Buruk, isminin sıkça geçtiği Galatasaray teknik yöneticilik misyonu hakkında değerli açıklamalar yaptı.

NTV’de Kırılma Anı’na konuk olan Okan Buruk’un açıklamaları şu halde:

“2013’ten beri tek başıma çalışıyorum, Süper Lig ‘de birçok kadrosu çalıştırdım, Galatasaray’a rakip oldum. Bu türlü maçlarda hislerinizi belirtmeyi hakikat bulmuyorum. Taraftara o denli gözükmeyi yanlışsız bulmuyorum. Bir futbol adamıyım, teknik yönetici olarak Türkiye’de en üstlere çıkmak istiyorum.

“GALATASARAY TEKNİK YÖNETİCİSİ OLMAYI İSTİYORUM”

Galatasaray’a teknik yönetici olabilmek için çok gayret sarf etmek gerekir. Ben mesleğimde çok uğraş sarf ettim. En tabandan gelip şampiyonluk yaşamış bir teknik yönetici olarak Galatasaray teknik yöneticisi olmayı kendime yakıştırıyorum ve istiyorum. Birçok beşerden da bunu alabilmek çok kıymetli. Sokak bir aynadır. Gittiğiniz her yerde beşerler size sevgisini gösteriyor. Bunu insanlardan duymak çok hoş. Bir sonraki teknik yönetici olarak beni görmeleri çok kıymetli. İnşallah bir gün olur. En hakikat vakitte her şeyin olması değerli. Yanlışsız vaktin geldiğini düşünüyorum. Benim için hayatıma baktığımda yanlışsız vakitte olacaksa olsun.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*