Kova Burcunun Başka Burçlarla Ahengi: Kova Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Bağ Özellikleri

Aşk ve öteki güneş işaretleri ile uyumluluk hakkında konuştuğunuzda, aşk ölçeriniz en yüksek yüzdeyi İkizler ve Terazi, Koç ve Yay ile gösterir. Bu işaretlerin neden ve hangi yollarla sizinle uyumlu hale geldiğini okuyun.

KOVA BURCU İÇİN UYGUN VE YA MAKÛS EŞLEŞME KİMDİR?

KOVA – KOÇ İLİŞKİSİ

Dinamik bir çift! İkiniz de benzerliklerinizden ötürü aşk alakanızdan zevk almaya meyillisiniz. İkiniz de birer tahlil yapan olduğunuz için, özgünlüğünüz ve taze fikirleriniz için asla çaba etmeyeceksiniz. Her vakit Kova ve Koç ilgisinde optimistlik, karşılıklı hürmet ve takdir akışı. Lakin Koç, Kova’yı duyarsız bulabilir ve bu problemli vakitler olabilir. Büyüleyici ve dostça bir bağ, bir çift olarak eşleştirildiğinizde her ikinizin de yarattığı şeydir.

KOVA – BOĞA İLİŞKİSİ

Duygusal cephede Kova ve Boğa ortasında çok az ortak nokta vardır, lakin bu zodyaklar bir çift olarak bağlanırsa, iş cephesinde epey verimli olabilir. Pratik Boğa, farklı Kova tarafından her vakit biraz telaşlı hissedebileceğinden, bağ her bakımdan alışılmadıktır. Bununla birlikte, bu son derece hırslı zodyakların hayatta başarılı olmaları için yakıcı bir istek vardır ve bu onları bir bağda birbirine yapıştırmanın katalizörü olabilir


Oğlak Burcunun Öbür Burçlarla Ahengi: Oğlak Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla İlgi Özellikleri

KOVA – İKİZLER İLİŞKİSİ

İkiniz de hava burcu kümesine aitsiniz ve zıt karakterlere sahip olabilirsiniz ve kendi kurallarınız ve ideolojileriniz olabilir. Kovalar insanların etrafında olmayı severken, İkizler eksantrikliği ve özgünlüğü sever. Bir yandan İkizler keskin bir halde esprili ve ekseriyetle beşerler üzerinde âlâ bir izlenim bırakmaya son veren eksiksiz bir sohbetçidir, halbuki Kova çok esprili ve çok çeşitli beşerlerle tanıştığınızda en memnun olanıdır. Entelektüel olarak çok uygun bir bağınız olduğundan, ikiniz de her vakit istikrarlı bir ilgi kurarsınız.

KOVA – YENGEÇ İLİŞKİSİ

Zıt kutupların bir ortaya gelmesi kelam konusu olduğu için bu iki güneş işareti ortasındaki uyumluluk hiç de kolay olmayacaktır. Alışılmadık ve açık kelamlı Kovalar, hislerini gizlemeyi seven son derece duygusal bir Yengeç ile kaynaşmayı güç bulabilir. İlerici Kovalar, bir Yengeç’in biraz sakin ve rahat tutumuna ahenk sağlamalıdır. Bu zodyaklar, doğuştan gelen özelliklerinden birkaçını atabilirse, güzel bir akor vurabilirler.

KOVA – ASLAN İLİŞKİSİ

Zıtlıklar birbirini çeker ve bu Kova ve Aslan için çok geçerlidir. Zodyaklar, son derece enerjik ve gayeli bir bağ oluşturmak için bir ortaya gelebilir. Bu iştirakte çokça karşılıklı hayranlık var, zira bu işaretlerin her ikisi de kendi yollarında çok fazla olumluluk ve güç yayıyor. Yaratıcı, bağımsız ve deneysel olmaya yönelik hiç bitmeyen şevkleri, bu ikisini harika bir halde harmanlıyor. Birbirlerinin güçlü taraflarına yaslanmak, uyumluluklarını her açıdan uygun hale getirebilir.


Yay Burcunun Öbür Burçlarla Ahengi: Yay Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Bağ Özellikleri

KOVA – BAŞAK İLİŞKİSİ

Bu iki zodyak ortasında bir aşk alakası, insanlığa hizmet etme temeli üzerine kurulabilir. Hem Kova hem de Başak, son derece pratik olma ve ömürde belirledikleri gayelerine ulaşma konusunda ortak bir kaliteyi paylaşırlar. Bununla birlikte, bir Kova, duygusal olarak daha bağlı ve şefkatli bir Başak’a yaklaşmak için bağımsız ve uzak tavırlarını savuşturmalıdır. Başak, pratiklerini idealist Kovalara vizyonlarını gerçekleştirmede ödünç verebilir.

KOVA – TERAZİ İLİŞKİSİ

Genellikle güçlü bir çift olarak etiketlenirsiniz! İkinizin de işbirlikçi bir bağı olduğu için aranızdaki aşk uyumluluğu çok düzgün. Muazzam güç ve sayısız fırsat, aramızdaki bağı güçlü kılıyor. Liberyalılar uyumlu bir hayat biçimi sürdürmeyi severler ve ekseriyetle şeylere hevesle bakarlar, Kovalar ise Terazi’nin onlara verdiği özgürlük ve işbirliğini sever. Birlikte ikiniz olağanüstü bir çiftsiniz.

KOVA – AKREP İLİŞKİSİ

Çekingen bir Akrep, daha arkadaş canlısı bir Kova’dan hoşlanmaya başladığında , bir aşk karmaşasına girdiklerinde, kartlarda büyüleyici lakin sıra dışı bir bağlantı çok fazladır. Hayata ters bakış açılarına sahip çarpıcı derecede farklı kişilikler olan bu burçlar, güçlü iradeleriyle farklılıkların üstesinden gelebilirler. Akrep’in gizemli tabiatı her vakit Kova’nın ilgisini çekecektir ve ikincisinin idealist yolu Akrep için biraz paradoksal olacaktır.


Terazi Burcunun Öbür Burçlarla Ahengi: Terazi Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Münasebet Özellikleri

KOVA – YAY İLİŞKİSİ

İkiniz de her türlü alakada gelişmeye ve özgürlüğe hürmet duyan hoş bireylersiniz. İkiniz de birçok taraftan benzersiniz ve birçok vakit birbirinizin arkadaşlığından zevk alıyorsunuz. Ateş burcu olarak Yay ve hava burcu olarak Kova, hem hayallerin gücüne hem de ideolojiye inanır. Bir yandan Yay cömert ve naziktir ve tıpkı vakitte doğuştan gelen inançla bilinirken, öbür yandan Kova birden fazla kişiliğe sahiptir ve çabucak hemen her duruma ahenk sağlar. Kova ve Yay ilgisi, tüm güneş işaretleri listesindeki en verimli münasebetlerden biri olabilir.

KOVA – OĞLAK İLİŞKİSİ

Kovalar, ömrü Oğlaklardan büsbütün farklı bir biçimde algılar ve ele alır, fakat birliktelikleri manyetik bir bağlantıyı teşvik edebilir. Kovalar, pratik Oğlakları çok sıkıcı bulabilirler, lakin hayatın farklı alanlarında mükemmelleşmek için hiç bitmeyen uğraşlarına hayran olabilirler. Emsal halde, oğlaklar Kovaların yaratıcı istikametinden ilham alır ve hayatlarına biraz kıvılcım getirme eğilimindedir. Bu iki uç noktanın birleşimi, birbirinden birçok olumlu şey çıkarabilir.

KOVA – KOVA İLİŞKİSİ

İnsanlığa hizmet etmek için asil bir emel, iki Kova bir aşk maçında bir ortaya geldiğinde yapışkan faktör haline gelir. Bu münasebetin eşsiz özelliği, yalnızca birbirini önemsemek değil, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için birlikte çalışmaktır. Yaratıcılık ve ilerleme, Kovaların hayatlarını yönetir ve ortalarındaki bağ, toplumda toplumsal bir değişimi çağrıştırır.

KOVA – BALIK İLİŞKİSİ

Kova ve Balık ortasındaki ahenk, hayal ile gerçeğin tekrar birleşmesi olarak isimlendirilebilir. Kovalar, zodyakın gerçek vizyonerleridir ve ısrarcı hayalperestler olarak bilinen Balıklarla birlikte olmayı severler. Bu zodyakların her ikisi de büyük bir sezgiye sahiptir ve büyük ölçüde içgüdülerine güvenirler. Bu karşılıklı nitelikler, birbirlerini daha güzel anlamalarına ve güçlü bir bağlantı kurmalarına yardımcı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*