Jorge Jesus’un tek gündemi Fenerbahçe!

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus, iki kupa yolunda ilerleyen takımına çok güveniyor. Beşiktaş yenilgisinden sonra Başkan Ali Koç ile yöneticilerin desteğinden bir hayli etkilenen Jesus, arka arkaya uzatmalarda gelen Ankaragücü ve Başakşehir galibiyetlerine de çok sevindi.

Brezilya’da 3 aydan fazla bir süredir devam eden Flamengo ve Brezilya Milli Takımı haberlerinin artık tamamen bitmesi de Portekizli hocayı rahatlattı. Sürekli olarak transfer sorularına ya da spekülasyonlarına maruz kalan tecrübeli çalıştırıcı şu anda tamamen Fenerbahçe’ye konsantre durumda. Hatta motivasyonuyla futbolcularına da enerji katan Jorge Jesus, sezon sonuna odaklandı. İki kupayı da kazanmak isteyen 69 yaşındaki çalıştırıcı artık her fırsatta bu hedefleri dile getiriyor. Başakşehir galibiyetinde gollerden sonra çok sevinen, maçın ardından da soyunma odasında oyuncularıyla kutlamalara katılan Jorge Jesus, sadece Samandıra’daki işlerine, gelecek maçlara ve kupalarla ilgileniyor.

Öte yandan geleceğiyle ilgili de sezon sonunda karar vermeyi düşünen Jorge Jesus, buna karşın Başkan Ali Koç’la çalışmaya devam etmeye sıcak bakıyor. 4-2 kaybedilen Beşiktaş derbisi sonrası tüm olumsuzluklara rağmen Samandıra’ya giderek futbolcuların karşısında kendisine destek veren Ali Koç’a çok saygı duyan Jorge Jesus, Fenerbahçe’ye ve İstanbul’a alıştı. Benzer şekilde tecrübeli hocanın yardımcıları da hem şehre hem de kulübe çok alıştı. Bu sebeple Jorge Jesus için her anlamda öncelik Fenerbahçe’ye ait.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir