İstanbul’da bir küme genç, tartıştığı adamın gerisinden kurşun yağdırdı

Geçtiğimiz gün saat 21.00 sıralarında İstanbul’un Beyoğlu ilçesi Kasımpaşa’da meydana gelen olayda, akşam saatlerinde Berk Buyruk Ö. (22) genç, arkadaşıyla birlikte semtin sokaklarında dolanmaya başladı.

Arkadaşıyla dolaşan Berk Buyruk Ö., bir iş yeri önünde oturan Hakan Yarımay’ın (42) önüne gelince konuşmaya başladılar. Hakan Yarımay ve Berk Buyruk Ö., konuşma sırasında tartışmaya başladı.

Önce tartışıp gitti sonra gelip gerisinden kurşun yağdırdı

Bu sırada Hakan Yarımay, gençleri yanından kovarak uzaklaştırdı. Artlarından bir mühlet giden Hakan Yarımay, daha sonra önünde oturduğu dükkanın önüne gelerek tekrar beklemeye başladı. Bu sırada silah alarak geri gelen Berk Buyruk Ö., Hakan Yarımay’a ardı dönükken 3 el ateş edip kaçtı.

Topuk, kalça ve böbreğinden yaralanarak kanlar içinde kalan Hakan Yarımay yere yığılırken, etrafta bulunan vatandaşlar durumu sıhhat ve polis takımlarına bildirdi.

Hastanede hayatını kaybetti, polis 6 kişiyi emniyete götürdü

İHA’nın haberine nazaran, ihbar üzerine olay yerine gelen sıhhat grupları birinci müdahalesini yaptığı Hakan Yarımay’ı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Hastanede tedavi altına alınan Hakan Yarımay, yapılan bütün müdahaleler karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

2 kişi gözaltına alındı

Olay yerinde ve etrafındaki güvenlik kamerası imgelerini inceleyen Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği grupları, saldırganın Berk Buyruk Ö. olduğunu tespit etti. Devam eden çalışmalarda 2 kuşkulu gözaltına alınırken, 4 kişi ise sözü alınmak üzere emniyete götürüldü. Katil zanlısının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Tartışma anları ve sonrasında yaşananlar kameraya yansıdı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*