Hollywood’un efsane ikilisi Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese 7. defa bir ortada

“Gangs of New York”, “The Departed”, “Shutter Island”, “The Wolf of Wall Street” üzere birçok projede birlikte çalışan direktör Martin Scorsese ve aktör Leonardo DiCaprio, “The Wager” sineması ile yedinci kere bir ortaya geliyor. Oscar ödüllü ikili, David Grann’ın tıpkı isimli yeni romanını beyaz perdeye uyarlayacak.

Deadline’ın haberine nazaran; Scorsese’nin direktörlüğünü ve yapımcılığını, DiCaprio’nun da yapımcılığını ve başrolünü üstleneceği The Wager, David Grann tarafından kaleme alınan The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny, and Murder isimli kitaptan uyarlanacak ve Apple Original Films aracılığıyla vizyona girecek. Şimdilik çıkış tarihi açıklanmayan sinemanın çekimlerinin de ne vakit başlayacağı bilinmiyor.

The Wager’ın konusu

1740’larda geçen sinema, İngiliz donanma gemisi The Wager’ın Güney Amerika’nın ucundaki ıssız bir adada enkaz haline gelmesini, akabinde kaptan ve mürettebatın hayatta kalmak ve sistemi sağlamak için uğraş etmelerini, tıpkı vakitte insan tabiatının en uç ögeleriyle savaşmasını bahis edinecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*