Hastalar sıra beklerken ‘müdüre hanım’a şatafatlı doğum günü

Gaziantep’te Şehitkamil Devlet Hastanesinde, mesai saatinde hastalar sıra beklerken İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Dilek Koç için yapılan abartılı doğum günü kutlaması reaksiyonlara neden oldu. Mesai saatinde yapılan parti için işçi seferber olurken kutlama fotoğrafları toplumsal medyada paylaşılınca reaksiyon yayıldı.

Gaziantep’te Şehitkamil Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Dilek Koç için yapılan doğum günü partisi için hastane işçi seferber oldu. Mesai saatinde(10:00-12:30) yapılan kutlama toplumsal medyada paylaşılınca reaksiyonlar gecikmedi.

Koç’un odasında başlayan kutlama hastanenin özel olarak açılan konferans salonunda slayt eşliğinde devam etti. Toplumsal medyadan görülen fotoğraflarda onlarca çalışanın kutlamaya katılmasının hasta yakınları ve birçok hastayı mağdur ettiği bildirildi.

3 AY EVVEL ATAMASI YAPILMIŞ

3 ay evvel Müdür Yardımcısı yapılan Dilek Koç’un lisanlara destan doğum günü kutlamasının hastanede mesai saatinde yapılmasına reaksiyonlar büyürken, Hastane Başhekimi Ali İnanç Fincan ve Vilayet Sıhhat Müdürü Ümit Keyifli Tiryaki’nin  bir soruşturma başlatıp başlatmayacakları merak konusu oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*