Fenerbahçe’den 3 Temmuz bildirisi

Fenerbahçe Kulübü yayınladığı 3 Temmuz iletisinde “Biz susuyoruz! Kim hatalı biliyoruz! Hatalılar hesap verecek, bekliyoruz!” tabirlerine yer verdi. Trabzonspor Kulübü de toplumsal medya hesabından 3 Temmuz paylaşımında bulundu.

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesi ve toplumsal medya hesabından 3 Temmuz bildirisi yayınladı.

Fenerbahçe’nin resmi Twitter hesabından yapılan görüntülü paylaşımda “Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, bu kere her şey bambaşka! Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, hırsımız birinci günden fazla! Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, vakur duruşumuzla, Biz susuyoruz! 3 Temmuz tartışmaya kapalı” denildi.

Resmi internet sitesinden yapılan paylaşımda ise şu tabirlere yer verildi:

“Bugün 3 Temmuz 2022. Lakin bizim için 3 Temmuz daima 2011! Biz konuştuk, Susmadık, Geri adım atmadık, Onların en güçlü vaktinde, Milyonlar tek yürek, tek başımıza savaştık! “Ne Şikesi Memleket Elden Gidiyor” derken biz, Fenerbahçe hatalı diyenlere gereken yanıtı hakla, hukukla verdik! “Deliller var” diyenlere “En Büyük Delillimiz Alın Terimiz” dedik, Fenerbahçe yok edilmek istendi, siper olduk teslim olmadık! Ne kupamızı verdik ne ismimizi kirlettirdik! Fenerbahçe’ye el sürmelerine müsaade vermedik! Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, bu sefer her şey bambaşka! Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, hırsımız birinci günden fazla! Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, vakur duruşumuzla, Biz susuyoruz! Kim hatalı biliyoruz! Hatalılar hesap verecek, bekliyoruz! 3 Temmuz’un 11.yıldönümünde, Fenerbahçe’ye uzanan eller kırıldı, Artık hesap vermelerini istiyoruz!”

Öte yandan Trabzonspor Kulübü de, resmi Twitter hesabından bir 3 Temmuz paylaşımında bulundu.

Paylaşımda “3 Temmuz, UEFA, Şikeci Futbol Kulüpleri Listesi, Malumun İlanı” denildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*