Estetik olağanüstüsü Songül Karlı’dan ıslak pozlar! Bornozunu çekip pencerede…

Buğu sesi ile hayatımıza giren Türkücü Songül Karlı son periyotlarda isminden sıkça kelam ettiriyor. Yaptığı estetiklerle adeta diğer birine dönüşen karlı bu kez da meskende verdiği mert pozlarla gündeme düştü. İşte Karlı’nın içleri ısıtan imgeleri.

KARLI 18’LİK KIZLARA TAŞ ÇIKARTIYOR

İmajı ile 18 kızlara taç çıkan Türkücü Songül Karlı, 48 yaşında olmasına karşın hala fit bir bedene sahip. Son periyotlarda estetikleri ile gündeme gelen hoş türkücü bu sefer meskende paylaştığı bornozlu imgeleri ile toplumsal medyayı salladı.

Geçtiğimiz günlerde de göğüs dekoltesi ile pozlar veren Karlı, yeniden magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden oldu. Yüzüne daima Fransız askısı yapan başarılı türkücü son haliyle de herkesi şaşırdı. Estetiklerle değişik birine dönüşen Karlı’nın değişimi sevenleri tarafından da yakından takip ediliyor.

ESTETİKLERİYLE GÜNDEM DÜŞMEYEN KARLI’DAN YENİ POZLAR

Buğu ses ile bir vakitler konutlarımıza konuk olan Türkücü Songül Karlı artık sesi kadar imgesi ile de konuşulmaya başladı. Hoşluk uğruna bıçak altına yapan Karlı 3 kere göğüs küçültme ameliyatı olurken, 2 sefer da Fransız askısı yaptırdı. Estetikleri ile çok konuşulan Karlı bu sefer herkesin ağzını açıkta bırakan bir paylaşımla geldi. Karlı, konutta çektiği bornozlu fotoğrafını toplumsal medyasında paylaşınca olanlar oldu. Elinde kahvesi ile pencere kenarında bornozlu poz veren Karlı’nın bu paylaşımı daha çok konuşulacağa benziyor. Estetiklerle adeta 20 yaş gençleşen Karlı’nın paylaşımlarına farklı yorumlarda yapılıyor. Takipçileri “Songül Karlı nerede?” yorumları yaparken, kimileri ise Karlı’nın paylaşımlarına ateşli emojiler göndererek dayanak verdi.

BORNOZLA MERT POZLAR

Ünlü Türkücü son olarak da bornozu ve ıslak saçlarıyla pencere önünde poz vererek toplumsal medyayı tekrar salladı. Beğeni yağmuruna tutulan paylaşım kısa müddette binlerce sayıya ulaştı. 48 yaşındaki Karlı’nın bu bahadır pozları daha çok konuşulacağa benziyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*