DÜZGÜN Parti’de 4 ilçe lideri ve idaresi misyondan alındı, teşkilatlar feshedildi

İYİ Parti’de Kastamonu Merkez İlçe Lideri Aydın Yaman, İhsangazi İlçe Lideri İstek Öge, Tosya İlçe Lideri Mustafa Güvenç, Taşköprü İlçe Bakanı Nuri Turgut ile idare heyeti üyeleri misyonlarından alındı, teşkilatlar da feshedildi. Fesih ile ilgili yazı UYGUN Parti Kastamonu Vilayet Lideri Ahmet Katar tarafından ilçe liderleri ile teşkilatlara bildirim edildi.
Parti Genel Merkezi tarafından 28 Ekim 2021 tarihinde UYGUN Parti Tosya İlçe Başkanlığı misyonuna getirilen Mustafa Güvenç, ilçe başkanlığı misyonundan alınsa da istifa etmeyerek partisinin değişik kademelerinde hizmet etmeye devam edeceğini kaydetti.

“Bu partiyi kimseye materyal ettirmeyeceğim”

Kastamonu Merkez İlçe Lideri Aydın Yaman ise, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamasında, “Kurulduğu günden bugüne kadar kıvırmadan evirip çevirmeden ok üzere kimsenin köpekliğini yapmadan UYGUN Partime, davama hizmet etmenin gururunu yaşadım. Hiç pişman değilim, tekrar de her vakit davamın gerisinde olacağım. Bu partiyi kimseye gereç ettirmeyeceğim. Şahıslar gelici süreksiz fakat dava temeldir. Benim için siyaset yeni başladı” dedi.

Konuyla ilgili GÜZEL Parti Kastamonu Vilayet Başkanlığından ise rastgele bir açıklama yapılmayacağı belirtildi.

KAYNAK: İHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*