Analist İddialı: Bu 5 Altcoin Milyonerler Doğuracak!

Kripto piyasa bu günlerde düşüşte. Bu, potansiyel bir projeye atlamak için iyi bir fırsat olarak kabul edilir. Ancak traderlar, hangisinin katılmak için büyük potansiyele sahip olduğunu merak ediyor. Kripto analisti Cheeky Crypto, ayı piyasasında bile kolayca milyonlar kazanabilen ilk 5 altcoin projesini paylaşıyor. Cheeky Crypto’nun tahminlerini kendi anlatımıyla okuyucularımız için hazırladık. Bununla birlikte, kripto paraların oldukça dalgalı ve analistin paylaşımlarının birer tahminden ibaret olduğunu, yatırım yaparken kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Kolayca milyonlar kazandırabilecek ilk altcoin Cardano (ADA)

Cardano, amacının ‘değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin’ olumlu küresel değişim yaratmasına izin vermek olduğunu söyleyen bir Proof of Stake (PoS) Blockchain platformu.

Cardona, dikkat çekmek isteyeceğiniz türden projelerden biri olacak çünkü hard fork’ları Haziran’da gerçekleştirilecek. Bu, ağ için ölçeklenebilirlik açısından bir oyun değiştiricidir. Yukarı doğru hareket eden ciddi bir potansiyel var. Ekosistem üzerinde oluşturulacak ve piyasaya sürülecek ve daha fazla benimsemeyi sağlayacak projeler. Traderlar 0,685 ile 0,742 dolar aralığında giriş yapabilir.

İkinci sıradaki proje ise VeChain (VET)

Kriptokoin.com‘un bu makalesinden detaylı bilgi edinebileceğiniz VeChain (VET), çok yönlü, kurumsal düzeyde bir L1 akıllı sözleşme platformu. VeChain, Blockchain uygulamalarını keşfetmek için bir dizi işletmeyle birlikte çalışan özel bir konsorsiyum zinciri olarak 2015 yılında başladı. VeChain, 2018’de VET senedini kullanarak kendi main-net’ini başlatmadan önce, 2017’de ERC-20 tokeni VEN ile halka açık Blockchain geçişine başlayacaktı.

0,0285 dolara düştük ve aslında 0,04 dolara yükselmek istiyoruz. Vechain için fırsat aslında biraz sonra geliyor. 0,0177 ila 0,018 dolar arasında atlayabiliriz. Portföyde yapılacak önemli kazanımları gerçekten burada görmeye başlayacaksınız.

Listede geçen üçüncü altcoin ise Harmony (ONE)

Harmony, DApp’lerin oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformu. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor.

Yaklaşık 0,073 dolara kadar yükselme potansiyeli var ancak bu seviye düşük noktaları geçersiz kılacaktır. Önemli bir şekilde yukarı çıkarsak, aslında farklı bir düzeltme modeline sahip olacağız. Bu nedenle, onu 0,069 doların altında tutarsak, birikim için bu düşük aralıklara inmeyi düşünmeliyiz. Bitcoin’in nasıl davrandığına bağlı.

Zilliqa (ZIL) listede bir sonraki proje

Zilliqa, saniyede binlerce işlemi tamamlama yeteneği ile yüksek verim sunmak üzere tasarlanmış, herkese açık, izinsiz bir Blockchain. İkinci katman ölçeklendirme çözümü olarak shareding kullanarak Blockchain’i ölçeklenebilirliği ve hız sorununu çözmeyi amaçlıyor. Platform, birçok merkezi olmayan uygulamaya, staking imkanına ve verim çiftçiliğine ev sahipliği yapıyor.

Zilliqa biraz yönlü bir harekette. Bu gerçekten güzel dürtüsel yapı ile neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştık. Bu, Zilliqa için gelecekte gerçekten büyük kazanımlar anlamına gelebilir. 0,033 dolardan elde edilecek geçersiz kılma işlemimiz var. 0,033 doların üzerinde kalmalıyız. Bunu başaramazsak, büyük bir soru işaretimiz var demektir ve hangi yapının daha uzun vadede iyi olacağını anlamak için biraz tekrarlamamız gerekir.

Ulaşmak istediğimiz şey 0,033 doların üzerinde tutunmak. Bunu yapmazsak, beş dalganın daha yükseldiği ve ziyaretçinin kazanımlarının sonu olan bir zikzak deseni olması daha olasıdır. Birikme bölgesi 0,032 dolar, bu da düşük seviyemizi geçersiz kılar ve yapımızı sağlam tutacak olan 0,03618 dolar olur.

Kolayca milyonlar kazandıracak son altcoin Chainlink (LINK)

Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmelere olanak tanıyan bir Blockchain soyutlama katmanı. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, Blockchain’lerin harici veri akışları, etkinlikler ve ödeme yöntemleriyle güvenli bir şekilde etkileşime girmesine olanak tanıyarak, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik off-chain bilgileri sağlıyor.

Token’in kullanım durumu, Blockchain analizinde ödenmek üzere tasarlanmış. Dolayısıyla, Blockchain’le ilgili gerçek dünya verilerini getirmek istiyorsanız, onların Oracles’ını kullanarak Chainlink’i kullanacaksınız ve bunu yapmak için LINK ile ödeme yapacaksınız. Bu nedenle 1.000’den fazla entegrasyonla Chainlink uzun vadede harika olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*